FACEBOOK EN NL
header
Conservatoria

Hier vindt u een lijst van conservatoria in Nederland waar harp gedoceerd wordt.

Amsterdam
Conservatorium van Amsterdam
info@cva.ahk.nl
E. Waardenburg

Arnhem
Artez Conservatorium
conservatorium.arnhem@artez.nl
M. Smits

Den Haag
Koninklijk Conservatorium
info@admin.koncon.nl
E. Stoop

Enschede
Artez Conservatoium
conservatorium.enschede@artez.nl
A. Bonnet

Groningen
Prins Claus Conservatorium
w.t.de.jong@pl.hanze.nl
M. Smits

Maastricht
Conservatorium Maastricht
Info.conservatorium@hszuyd.nl
M. Nagasawa

Rotterdam

Codarts
(ook Jazz-harp cursus)
rc@codarts.nl
S. Kingma

Tilburg

Fontys Conservatorium
conservatorium@fontys.nl
E. Stoop

Utrecht

Hogeschool voor de Kunsten
info@muziek.hku.nl
E. Waardenburg

Zwolle

Artez Conservatorium Zwolle
conservatorium.zwolle@artez.nl
M. Smits